Sale!
, , ,

WindSup Starboard iGO Zen 11’2×31

3.999,00 

Kategorie: , , ,
POMPOWANY SUP WINDSURF – WindSUP
„CZAS BY TRZYMAĆ WIATR W SWOICH RĘKACH”. Kompaktowy, lekki i mocny! Możesz pływać na desce SUP z wiosłem, uczyć się windsurfingu, a nawet pływać w ślizgu dzięki footstrapom i technologii Rail Edge.Świetnie nadaje się do nauki dzieci windsurfingu, a co najważniejsze, zroluje się w torbę i pasuje do bagażnika samochodu.Deskę sprzedajemy z akcesoriami:
– pompka Tiki
– torba z kółkami oraz szelkami
– dwa stateczniki z kompletem śub
– odkręcany system mocowania pędnika
– odkręcana skrzynka do mocowania środkowego statecznika
– cztery strzemiona
– leash
– zestaw naprawczy
W zestawie nie ma wiosła.Przy zakupie deski oferujemy dodatkowy rabat na wiosło!
TECHNOLOGIA ZGRZEWANYCH BURT
Każda pompowana deska SUP Starboard ma zgrzewane szwy i burty.Technologia Welded Rail tworzy całkowicie hermetyczny, łączony mechanicznie szew bez ryzyka osłabienia kleju z upływem czasu. Dzięki temu nadmuchiwane deski SUP Starboard są mocniejsze i trwalsze.
DELUXE CONSTRUCTION
SZTYWNIEJSZE, LŻEJSZE, BARDZIEJ RESPONSYWNE. Prezentowana deska z tej oferty jest w technologii Deluxe Single Chamber (DSC) – pojedyncza komora w technologii Deluxe.• Technologia Welded Rail tworzy całkowicie hermetyczny, łączony mechanicznie szew bez ryzyka osłabienia kleju z upływem czasu. Dzięki temu nadmuchiwane deski SUP Starboard są mocniejsze i trwalsze.• Tkany ścieg Fusion sprawia, że technologia Deluxe jest wyjątkowo mocna i sztywna.

PŁYWANIE W ŚLIZGU

• Nasze deski SUP Windsurfing wyposażone są w technologię 3D Rail Edge, która podąża za konturami deski i tworzy krawędź, która pozwala deskom całkowicie się płasko spasować. Pozwala też złożyć się i zwinąć. Dzięki tej krawędzi 3D możesz przyspieszyć i cieszyć się najbardziej ekscytującym ślizgiem na pompowanej desce.

ODCZEPIANY CENTRALNY FIN

• Wszystkie modele mają odczepianą środkową skrzynkę statecznikową. Podczas wiosłowania polecamy odkręcać skrzynkę dla poprawy ślizgu i obniżenie wagi.

• Podczas trybu windsurfingowego, zamocuj skrzynkę i zamontuj dołączonego fina Drake Shallow, aby deska nie dryfowała na boki i łatwiej było pływać pod wiatr.

SYSTEM FOOTSTRAP

• Ekskluzywny system insertów Starboard wykorzystuje cienkie płytki o grubości 7 mm, które są przyklejone do powierzchni deski.

• Footstrapy przykręcają się do mosiężnej płytki, a dwa piny łączą się zapewniając dopasowanie bez skręcania.

SKRZYNKA MASZTOWA

• Odczep skrzynkę masztową, aby uzyskać totalnie płaski pokład podczas wiosłowania.

D-RINGS

• Deski mają również dwa D-ringi: jeden na dziobie, który służy jako zaczep holowniczy dla łatwego transportu, a drugi na rufie, który działa jako kółko do lesha’a. Pływanie bez leash’a może być niebezpieczne, zaleca się używanie.

V8 POMPKA W ZESTAWIE
DOUBLE ACTION• Napompuj swoją deskę szybko i łatwo dzięki trybowi pompowania pojedynczego lub podwójnego do sugerowanego ciśnienia 15-18 PSI.

LEASH W ZESTAWIE

• Przy wadze zaledwie 70 g, leash jest niezwykle lekki i dyskretny, dzięki czemu nie przeszkadza podczas wiosłowania.

• Łatwe mocowanie leash’a do deski za pomocną pierścienia.

TORBA RE-COVER jest LEKKA, MOCNA oraz  DUŻA.  Torba jest tak zaprojektpwana, aby zminimalizować wagę, a jednocześnie zmaksymalizować komfort i wytrzymałość.
Kółka dostępne w każdej torbie sprawiają, że jest ona wygodniejsza podczas dłuższych dystansów do pokonania.
Pasek turystyczny jest ergonomicznie zakrzywiony, aby zapewnić dobrą stabilność na ramionach.

KOMPLETNY PĘDNIK STARBOARD

• Istnieje możliwość dokupienia kompletnego pędnika marki Starboard, który jest bardzo kompaktowy i zajmuje również bardzo mało miejsca w transporcie.

Producent

Shopping Cart
preloader