, , ,

Skywatch wiatromierz EXPLORER 2

289,00 

Udostępnij w mediach społecznościowych
SKYWATCH Wiatromierz XPLORER 2
Bardzo przydatne i podręczne urządzenie. Każdy kto chce szybko i dokładnie poznać siłę wiatru na pewno doceni ten podstawowy model, którego rozmiar jest niewiarygodnie poręczny – dzięki czemu jest on również bardzo lekki.Mały przyrząd, który zawsze pracuje bez zakłóceń i spełnia wszelkie oczekiwania użytkownika. Ma podświetlany ekran, solidną, częściowo metalową, obudowę oraz oczywiście jest wodoodporny.
Techniczny opis produktu
Wykonuje dwa pomiary na sekundę. 1 1/2″ x 3 3/4″ x 5/8″. Chwilowa prędkość oraz maksymalna prędkość pojawia się na wyświetlaczu w mgnieniu oka.
Jego wymiary to 41 x 93 x 17 mm. Waga: 50g.Jednostki – metry na sekundę (m/s), kilometry na godzinę (km/h), węzły, mile na godzinę (mph), stopy na sekundę (fps)
Dokładność – ±3%
Zakres pomiaru – od 3 do 150 km/h
Termometr
Jednostki – stopnie Celsjusza, stopnie Fahrenheita
Częstotliwość pomiaru – 2 pomiary na sekundę
Dokładność – ±0.3° do 20°C / ±0.5° od -20 do +50°C
Zakres pomiaru – od -50°C do +100°C
Technologia
Xplorer jest zaprojektowany tak, aby być lekki, wodoodporny i niezawodny. Dodatkowe funkcje dostępne w urządzeniu to podświetlenie, metalowa tylna obudowa, wymienna bateria CR2032.Skywatch Xplorer to urządzenie dla każdego, kto ma do czynienia z wiatrem i jego siłą. Nie ważne czy robisz pomiary na lądzie czy wodzie. Ten gadżet jest doskonałym rozwiązaniem by sprawdzić aktualne warunki pogodowe.

 

Producent

Shopping Cart
preloader