, , ,

Skywatch wiatromierz EXPLORER 1

229,00 

Skywatch wiatromierz EXPLORER 1

SKYWATCH Wiartromierz XPLORER 1
Bardzo przydatne i poręczne urządzenie. Każdy, kto chce szybko i dokładnie poznać siłę wiatru na pewno doceni ten podstawowy model, którego rozmiar jest niewiarygodnie poręczny – dzięki czemu jest on również bardzo lekki.Mały przyrząd, który zawsze pracuje bez zakłóceń i spełnia wszelkie oczekiwania użytkownika. Ma podświetlany ekran, solidną – częściowo metalową – obudowę oraz oczywiście jest wodoodporny.
Wykonuje dwa pomiary na sekundę. 1 1/2″ x 3 3/4″ x 5/8″. Chwilowa prędkość oraz maksymalna prędkość pojawia się na wyświetlaczu w mgnieniu oka.Jednostki – metry na sekundę (m/s), kilometry na godzinę (km/h), węzły, mile na godzinę (mph), stopy na sekundę (fps)
Dokładność – ±3%
Zakres pomiaru – od 3 do 150 km/h
Technologia
Xplorer jest zaprojektowany tak, aby być lekki, wodoodporny i niezawodny. Dodatkowe funkcje dostępne w urządzeniu to podświetlenie, metalowa tylna obudowa, wymienna bateria CR2032.Skywatch Xplorer to urządzenie dla każdego, kto ma do czynienia z wiatrem i jego siłą. Nie ważne czy robisz pomiary na lądzie czy wodzie. Ten gadżet jest doskonałym rozwiązaniem by sprawdzić aktualne warunki pogodowe.

Producent

Shopping Cart
preloader